top of page
Blu-space je blog o spotřební i profesionální A/V technice, multimédiích, filmech, televizi, VoD a fyzických nosičích domácí zábavy.

 

Původně vznikl se záměrem zpravovat o tuzemské Blu-ray scéně, od toho samotný název. Postupně se však jeho tématické zorné pole rozšířilo mezi výše zmíněné okruhy. Čistě proto, že autora zajímají.

 

Úmyslem je přistupovat k tématům nikoli z generického "novinkového" hlediska, ale poskytovat buď rozsáhlejší tématické články, nebo alespoň zamyšlení. Žádný z článků by tedy neměl mít cejch obyčejné novinky nebo zprávy.

V srpnu 2016 se k projektu připojil internetový obchod Blu-shop.cz.

Z jeho zisků je magazín provozován.

kontakty-blu-shop-cermak.jpg
Autor Štěpán Čermák

O A/V technice a filmech píšu přes patnáct let. Byl jsem redaktorem a následně šéfredaktorem webu HDmag.cz, redaktorem MovieZone.cz a krátce externím přispěvatelem v tématicky spřízněných tištěných periodikách. 

 

Pracuji v technických odděleních dvou komerčních televizí, současně jako event manager a jako technik / produkční pro eventovou agenturu. Jsem zakladatelem a provozovatelem projektů Blu-space.cz a Blu-shop.cz.

 

Pokud mě nenajdete v práci nebo za klávesnicí, tak na zimním stadionu při hraní amatérské ligy ledního hokeje, nebo někde venku při tréninku na triatlon.

Kontaktovat mne můžete na

případně mi napište:

Děkujeme za odeslání!

bottom of page