top of page
  • Štěpán Čermák

Přijďte diskutovat na nově spuštěné Blu-space fórum!

Jedna z myšlenek, se kterou jsem si v souvislosti s Blu-space dlouho pohrával, bylo vytvoření uživatelského fóra, kam by se mohli čtenáři chodit bavit o tématech mimo rámec publikovaných textů. Jenže koncept fór mi přijde mírně zastaralý a byl bych nerad, kdyby to zdejší dopadlo jako mnohá jiná a zelo prázdnotou. Ostatně Blu-space komunita je velmi malá.

Ale zkusíme to.

Někteří z vás si možná už všimli: V horní menu liště přibyla kolonka "Fórum". Odkáže vás na nově vytvořenou sekci stránek zaměřenou na diskuze o tématech, jejichž autory budete ideálně vy, čtenáři Blu-space, případně zákazníci Blu-shopu. Má romantická představa je taková, že fórum povede k vytvoření virtuálních přátelství. Už jen proto, že je tu většina z nás zažraná do stejných věcí. Ale něco takového jde velmi pomalu. Komunitu musíme vytvořit společnými silami.

Blu-shop.cz & Blu-space.cz

Fórum je rozděleno do čtyř hlavních sekcí. Jedna se zaměřuje na nosiče domácí zábavy, jedna na technologie, jedna bude sloužit jako poradna, kde si doufám budeme předávat cenné zkušenosti, jedna je otevřená jakýmkoli tématům. Vlákna v nich samozřejmě může vytvářet každý. Troufnu si říct, že z uživatelského hlediska je celý systém velmi přívětivý a přehledný. Zároveň má vychytávky jako e-mailové a push notifikace (obojí se dá vypnout nebo zapnout v profilu uživatele), rozšířené možnosti sdílení, sledování jednotlivých sekcí a témat, nebo "lajkování" příspěvků.

Blu-space fórum

Momentálně fórum onou nechtěnou prázdnotou opravdu zeje, protože je naživu teprve pár desítek hodin. Proto vás vyzývám: Přijďte se s námi bavit o čemkoli, co vás zajímá. Navrhujte témata, podělte se o fotky svých sbírek, ptejte se, případně sdílejte informace, které vám přijdou zajímavé. Bude-li se fóru dařit, věřím, že bude přínosné pro všechny.

Štěpán Čermák

Magazín Blu-space.cz je provozován ze zisků
internetového obchodu Blu-shop.cz
Podpořte zdejší obsah nákupem filmů na BD a UHDBD
topgun224k.png
nenebd.png
bestiebd.png
casa.png
jako-zabit-ptacka-4k.png
kissme.png
bottom of page