top of page
  • Štěpán Čermák

Obrazem: Koncepty české Blu-ray kolekce Rockyho, giftsetu Marťana a dalších limitovaných edic

Na konec minulého roku plánoval Bontonfilm při příležitosti čtyřicátého výročí uvedení Blu-ray kolekce Rockyho. Z původních plánů nakonec sešlo, distributor ale s limitovanou edicí i nadále počítá a pokud nedojde k nečekaným problémům, mohla by se na pulty českých obchodů podívat kolem května.

Bontonfilm se s Blu-space o grafický návrh šestidiskového giftsetu podělil. Přináším tedy první pohled na dle mého velice povedený koncept "ring case":

Rocky CZ Blu-ray giftset (Bontonfilm)

... a na dárkové pohlednice, které by mohly jednotlivé filmy doprovázet:

Pokud se kolekci podaří dostat do výroby, bude limitovaná na tisíc kusů.

 

Ve fází konceptu je i další kolekce, a sice balení tří sci-fi Ridleyho Scotta. Momentálně čeká na schválení studia, takže je klidně možné, že ji v obchodech nikdy neuvidíme. Pokud ano, mohl by pack s Vetřelcem, Prometheem a Marťanem vypadat takhle:

Release by mohl být ovlivněn ještě případnou existencí rozšířeného sestřihu Marťana, o kterém se ale zatím pouze spekuluje.

 

Při příležitosti premiéry pátého dílu Doby ledové se připravuje BlueSky knížka (pouze DVD) s nejúspěšnějšími filmy tohoto studia. Bontonfilm poskytl Blu-space fotografie makety:

Aby pohádek nebylo málo, chystá se takovéhle pěkné balení obou dílů Hotelu Transylvania:

... a giftset titulu Snoopy a charlie Brown: Peanuts ve filmu. S plyšákem:

 

Bontonfilm vidí v podobných dárkových a sběratelských edicích velký potenciál a bude se na ně prý v příštích měsících zaměřovat stále častěji. Dokazují to i poslední dva koncepty pro filmy Marťan a Hitman:

S ani jedním se bohužel nepočítá pro uvedení na trh. Bontonfilm návrhy vytvořil jako ukázku pro studia. Je ale možné, že se podobných kousků časem dočkáme při jiných příležitostech nebo u jiných titulů.

Magazín Blu-space.cz je provozován ze zisků
internetového obchodu Blu-shop.cz
Podpořte zdejší obsah nákupem filmů na BD a UHDBD
topgun224k.png
nenebd.png
bestiebd.png
casa.png
jako-zabit-ptacka-4k.png
kissme.png
bottom of page