Danny
říj 28

HDMI zlučovač

2 komentář

Zdravím hľadám HDMI zlučovač signálu pre 4K obsah s podporou Dolby Vision Dolby Atmos a DTS:X, pretože mám soundbar SAMSUNG HW N950 a ten má len 2 HDMI vstupy. Na jednom mám zvuk z BD prehrávaču Pansonic a na druhom PS4. Ale chcem si dokúpiť Nvidia Shield TV (2019) a nechce sa mi stále prepájať káble. Existuje niečo také čo mi dokáže prepínať medzi dvomi HDMI vstupmi a posielať to ďalej do sounbaru bez straty kvality a bez kompresie ? Ďakujem za rady.

Danny
říj 29

Ďakujem za pomoc. Mne by stačila len nejaká "hlúpa" krabička. Ide len o to dosať signál do jedného portu z dvoch.

Nejnovější příspěvky
 • huby
  čvn 13

  Někteří Výrobci nedisponují HDR10+ a podporovat ho nebudou. Zajímá mě zda je to dost podstatné, když bude obraz jen HDR10. Katalog filmu se rozšíří. Vim, že někdo má HDR10+ ale zase nemá HDMI 2.1 které využijí nové konzole. Je to např lg výrobce. Ten má vlastní HDR 10 Pro které prý nahrazuje hdr10+
 • bohumilmisurec
  bře 5

  já ještě nemám UHD, tak se zajímám o modely Pana Sonika, myslím, že má nejlepší technologii na přehrávání hudby, tak jsem se vás chtěl zeptat, jestli neznáte někdo cenu této novinky, nebo toho levnějšího bráchy - DP-UB150, díky čau.
 • Jiri Markvart
  led 21

  Zdravím, teď v týdnu si vyzvedávám novou tv (sony kd 65xf9005). Vzhledem k prostoru a manželce nepřipadá žádná "pořádná" audio sestava v úvahu. Přemýšlím tedy o soundbaru (sony ht-zf9), a má otázka zní: potřebuji av receiver? Jde mi o to, že k tv bude připojen akorát uhdbd player (sony ubp-x700) a konzole (ps 4). Soundbar bych rád využíval jako primární zdroj zvuku, takže i pro obyčejné vysílání. Do budoucna žádný upgrade audia neplánuji. A když už sme u toho, jak by bylo nejlepší vše zapojit? Myslel sem, že bych vše (ps4 + uhd player) zapojil do tv a z tv pomoci ARC vyvedl zvuk do soundbaru. Někde jsem ale četl, že ARC není schopen přenést Dolby Atmos a podobné. Vím že soundbar není to opravdové Atmos, ale tu funkci má tak proč ne. Tudíž abych z UHD disků tento formát získal, musel bych uhd player a konzoli zapojit do soundbaru a video jen přeposlat do tv (soundbar by měl zvládat 4k hdr i s dolby vision). S receiverem by zapojení asi bylo více "straightforward", ale kupovat ho když nutně není potřeba se mi taky nechce. Prosím tedy o rady, zkušenosti, případně názory. Předem díky.